Novinky

Dokončena nová 5.000 m2 budova pro logistickou společnost Transconsult International

V březnu 2019 dokončila The Charnwood Company v rámci areálu Eastgate Park Prague výstavbu nové skladové haly třídy A. Budova byla navržena a postavena na zakázku jako republikové sídlo Transconsult International – společnosti s celosvětovou působností na trhu nákladní přepravy.

Budova byla postavena dle nejvyšších mezinárodních standardů a sestává z 4.300 m2 skladových ploch s čistou výškou 10 m a cca 800 m2 kanceláří/kancelářských vestavků. Společnost Transconsult International se rozhodla pro dlouhodobý pronájem prostor
v Eastgate Park Prague i z důvodu blízkosti areálu k Pražskému okruhu, napojení na hlavní silniční a dálniční síť, stejně jako na pražský vnitřní silniční okruh.

Eastgate Park Prague vítá nové nájmece - Alef Nula, Geis Parcel CZ a 100MEGA Distribution

Po provedení zásadních renovací jak skladových, tak kancelářských prostor se do Eastgate Park Prague rozhodly přesunout hned tři společnosti. 

Alef Nula, klíčový dodavatel pro Cisco Systems má v Eastgate Park Prague hlavní české skladové a distribuční centrum. Jedná se o dlouhodobý pronájem 1.500 m2 skladových prostor a kancelářského zázemí.

100MEGA Distribution, největší výrobce a distributor výpočetní techniky v České republice má v Eastgate Park Prague dlouhodobě pronajato 3.400 m2 skladových prostor a kancelářského zázemí.

Geis Parcel CZ, jedna z vedoucích světových logistických společností má v Eastgate Park Prague regionální středisko pro rozvoz zásilek. Jedná se o dlouhodobý pronájem 1.850 m2.

Nejnovější projekty