Novinky

ROZŠÍŘENÍ PROSTOR VIT LOGISTICS

Ve druhém čtvrtletí roku 2020 podepsal stávající nájemce areálu Eastgate Park Prague, společnost ViT Logistics, novou nájemní smlouvu, čímž rozšířil své doposud pronajaté sklady spolu s administrativním zázemím o ploše 2.000 m2 na téměř 6.000 m2.
Společnost ViT Logistics, jeden z vedoucích poskytovatelů logistických služeb v České republice, se tak rozhodla udělat z Eastgate Park Prague pro jeho strategickou polohu své hlavní republikové centrum.

Eastgate Park Prague vítá nové nájmece - Alef Nula, Geis Parcel CZ a 100MEGA Distribution

Po provedení zásadních renovací jak skladových, tak kancelářských prostor se do Eastgate Park Prague rozhodly přesunout hned tři společnosti. 

Alef Nula, klíčový dodavatel pro Cisco Systems má v Eastgate Park Prague hlavní české skladové a distribuční centrum. Jedná se o dlouhodobý pronájem 1.500 m2 skladových prostor a kancelářského zázemí.

100MEGA Distribution, největší výrobce a distributor výpočetní techniky v České republice má v Eastgate Park Prague dlouhodobě pronajato 3.400 m2 skladových prostor a kancelářského zázemí.

Geis Parcel CZ, jedna z vedoucích světových logistických společností má v Eastgate Park Prague regionální středisko pro rozvoz zásilek. Jedná se o dlouhodobý pronájem 1.850 m2.

Nejnovější projekty