O projektu: 

V listopadu 2008 koupila The Charnwood Company od společnosti OSPAP, největšího distributora papírenských produktů v České republice, skladově-administrativní areál o celkové ploše 33.000 m2 v Praze – Štěrboholech.

Tato transakce typu „prodej – zpětný pronájem” byla financována přes UniCredit Leasing.

Projekt se nachází v prvotřídní lokalitě v Praze 10 – Štěrboholech, u východní části Jižní spojky, která propojuje důležité silniční tahy – D8, D11, R10 a D1, takže plně využívá skvělého napojení na dopravní síť.

The Charnwood Company v areálu uskutečňuje komplexní asset management program zaměřený na stavební, technické i vzhledové vylepšení budov areálu. Díky těmto krokům bylo dosaženo téměř úplné obsazenosti pronajímatelných prostor.

Během roku 2017 došlo ke změně projektu z formy „jediný nájemce pro celý areál“ na formu pronájmu několika různým nájemcům. Mezi současné největší nájemce areálu patří společnosti Papyrus Bohemia, Celní deklarace Žáček, ViT Logistics či Alef Nula.

Ve 2. čtvrtletí roku 2019 došlo k dalšímu rozšíření pronajímatelných kapacit areálu o novou skladovou budovu typu Class A o ploše 5.000 m2. Tyto prostory byly připraveny na míru jedinému nájemci, společnosti Transconsult International.

Nejnovější projekty

Máte dotazy?