O projektu: 

V listopadu 2008 koupila The Charnwood Company od společnosti OSPAP, největšího distributora papírenských produktů v České republice, skladově-administrativní areál o celkové ploše 12 200 m2 v Brně. Projekt se nachází na Vídeňské ulici, přibližně 1 km jižně od propojení na dálnici D1 a 3 km jižně od centra města Brna. Tato transakce typu “prodej – zpětný pronájem” byla financována přes UniCredit Leasing.

Po provedení komplexního asset management programu, který byl zaměřen na stavební a technické vylepšení budov areálu, stejně jako na vylepšení struktury nájemců a podmínek nájmu byl projekt v červnu 2017 prodán.

Nejnovější projekty

 • Zdiby Za Kostelem

  Zdiby Za Kostelem

  Společnost The Charnwood Company připravuje nový výjimečný polyfunkční projekt ZDIBY ZA KOSTELEM.

 • Eastgate Park Prague

  Společnost The Charnwood Company koupila tento skladově-administrativní areál o ploše 35.000 m2 v roce 2008 a následně v něm realizovala komplexní asset management program zaměřený na stavební, technické i vzhledové vylepšení celého areálu.

 • Southgate Park Brno

  Southgate Park Brno

  V listopadu 2008 koupila The Charnwood Company od společnosti OSPAP, největšího distributora papírenských produktů v České republice, skladově-administrativní areál o celkové ploše 12 200 m2 v Brně.

Máte dotazy?