Gradient

“Zajistit, koordinovat,
a řídit vysoce kvalitní investiční
a developerskou činnost s konečným
cílem vytvoření trvalých hodnot
pro investory a uživatele.”

+0 mil €

Hodnota majetku

+0 m2

Postaveno a zrekonstruováno
Gradient

O nás

Společnost The Charnwood Company byla založena v roce 2001 se zaměřením na akvizice a development nemovitostí v České republice.

Za více než 20 let působení na českém trhu má bohaté zkušenosti z oblasti víceúčelových projektů, především s navrhováním, výstavbou a správou administrativně-logistických areálů a zároveň s developerskými záměry polyfunkčních a residenčních projektů.

Náš tým

David Bouck

David Bouck

ředitel, jednatel

David je zodpovědný za celkovou koordinaci aktivit The Charnwood Company v České republice.

Má téměř 30 let zkušeností v oblasti institucionálních nemovitostí, a to především developmentu a asset managementu.

Před založením The Charnwood Company pracoval u AIG/Lincoln jako vedoucí týmu získávání projektů pro výstavbu v České republice. Byl zapojen do všech aspektů procesu developmentu, včetně zabezpečení, stabilizace a dohledu nad rozvojem lokalit tzv. greenfield určených k výstavbě logistických areálů i kancelářských prostor.

Před tím, než se David přestěhoval do České republiky byl zaměstnán jako analytik nemovitostí u GE Capital Investment Advisors (GECIA) sídlící v Bostnu, USA.

Jiří Sudolský

Jiří Sudolský

technický ředitel

Developerské projekty řídí a dozoruje pan Ing. Jiří Sudolský, technický ředitel společnosti The Charnwood Company. Ten pro The Charnwood Company pracuje již přes 15 let a dohlížel na technické aspekty všech projektů společnosti.

Jiří je autorizovaný inženýr a v procesu řízení přípravy a realizace developerských projektů, stejně jako při dohledu nad nimi využívá své více než třicetileté zkušenosti z působení v téměř celém segmentu českého stavebnictví.

Před zahájením spolupráce s The Charnwood Company působil Jiří ve vysokých řídících funkcích ve dvou významných českých stavebních společnostech – HOCHTIEF-VSB a Podzimek a synové.

Monika Žaludová

Monika Žaludová

office manager, správa pronájmu

Monika pracuje pro The Charnwood Company přes 10 let a dohlíží na všechny stránky chodu společnosti, stejně jako na otázky spojené s projekty – především asset mangementem a pronájmem.

Monika vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze s bakalářským titulem v oboru Mezinárodní obchod a inženýrským v oboru Mezinárodní politika a diplomacie/Právo v podnikání.

Lucie Sudolská

Lucie Sudolská

asistentka technického ředitele

Lucie se k týmu The Charnwood Company připojila začátkem roku 2018 jako asistentka technického ředitele společnosti. Se svými zkušenostmi z oblasti architektury má na starosti koordinaci a zpracování veškeré výkresové dokumentace, stejně jako ostatních potřebných podkladů k aktuálním projektům. Je zapojena do procesu due diligence, řízení přípravy i samotné realizace projektů.

Mapa projektů

Mapa projektů